Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na spawcza? Kurs edukacyjny!

Rytuał mobilizujący siły

Stosuje się go przed ważnymi spotkaniami, rozmowami, egzaminami i innymi tego rodzaju sytuacjami. Pora wykonania dowolna. Potrzebne akcesoria: trzy czerwone świece, cztery żółte świece, wycięty z folii aluminiowej sierp księżyca, wycięty ze złotej folii księżyc w pełni, olejek lawendowy, kompas do ustalenia stron świata.

Najpierw namaszczamy olejkiem wszystkie świece. Następnie żółte ustawiamy zgodnie z kierunkami świata i zapalamy. Teraz ustawiamy czerwone świece w trójkąt, u podstawy którego umieszczamy wycięte księżyce. Zapalmy pozostałe świece i wizualizujemy, jak napływa do nas energia w swej najlepszej, twórczej, radosnej, ukierunkowanej postaci. Po 20 minutach gasimy czerwone świece. Wpatrując się w żółte, wciąż palące się świece, wyobrażamy siebie, jak pewnie i swobodnie zdajemy egzamin (prowadzimy ważną rozmowę itp.). Tym świecom pozwalamy wypalić się do końca w sposób naturalny. Wycięte księżyce zakopujemy w niedostępnym dla innych miejscu. Może to być las, ogródek, a nawet skrzynka na balkonie.

Stosuje się go wtedy, gdy nie możemy znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera lub kiedy taka osoba istnieje, ale nie umiemy wzbudzić w niej zainteresowania sobą. Odpowiednim czasem do jego wykonania jest dzień Wenus, czyli piątek. Przed rozpoczęciem rytuału trzeba zgromadzić następujące akcesoria: jedną różową świecę, jedną czerwoną świecę, miedziany pierścionek, bransoletę lub monetę, lustro, olejek różany, kwiat róży, różane kadzidło.

Zapal kadzidło i namaść olejkiem świece. Ustaw je obok siebie tak, by odbijały się w lustrze, połóż między nimi miedziany przedmiot, kwiat róży i zapal najpierw różową, a potem czerwoną. Wyobrażaj sobie przy tym miłość rozkwitającą jak czarowny kwiat. Następnie intensywnie wpatrując się w płomienie świec trzykrotnie powtórz następujące słowa mocy:

Pozwól świecom wypalić się do końca. Płatki róży zasusz i schowaj w bezpieczne miejsce, a miedziany przedmiot noś przy sobie, aż nie spełni się magiczne działanie. Kiedy poznasz ukochaną osobę, wrzuć ten przedmiot do wody w następujący sposób: stań na brzegu tyłem do płynącej wody, nie oglądając się rzuć ów przedmiot przez lewe ramię.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.