Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na spawcza? Kurs edukacyjny!

RYTUAŁY OCZYSZCZAJĄCE CZ. II

Ciebie przeniknąć nic pozytywnego. Zaczynają się problemy ze zdrowiem, nieoczekiwane straty finansowe, brak dobrego kontaktu z dziećmi, zakłócenia w pomyślnej do tej pory relacji partnerskiej, oddalanie się przyjaciół, spadek energii i brak chęci do życia. Czasami te negatywne działania nie uderzają bezpośrednio w nas, lecz dotyczą tego, co posiadamy, na przykład domu, firmy, samochodu lub obejmują swym negatywnym skutkiem bliskie nam osoby – partnera, dzieci, rodziców. Co gorsza, obserwuję ostatnio zwiększenie ilości takich przypadków. Moim zdaniem jest to skutek uboczny zwiększającego się zainteresowania szeroko rozumianą ezoteryką i swego rodzaju dodatkowy efekt procesu zmiany er, wszak wchodzimy w Erę Wodnika. Jestem przekonana, że za około 200 lat takie manipulacje energetyczne nie będą możliwe po pierwsze z powodu wyższej świadomości żyjących wówczas ludzi, po drugie – wszyscy będą potrafili chronić się przed nimi i odpowiednio zabezpieczać. Idea rozpowszechnienia tej wiedzy przyświeca również i mi przy pisaniu tej książki.

Na szczęście już teraz na takie stany i sytuacje można znaleźć radę. Sposoby oczyszczania się i chronienia przy pomocy świec opisuję w tej książce. Inne znajdziesz w pozycji „Rytuały ochronne” mojego autorstwa. A jeśli temat wzbudzi zainteresowanie, kto wie, czy nie powstaną kolejne książki, na przykład o ochronie kamieniami, ziołami, energiami przedmiotów.

Zdarza się jednak, że czasami mamy do czynienia z jeszcze silniejszymi, negatywnymi działaniami. Dawniej nazywano je czarami, rzucaniem uroków i klątw czy czarną magią. Różnią się one od dwóch poprzednich typów manipulacji energetycznej tym, że są wykonywane świadomie, używa się do nich odpowiednich, „czarnych” rytuałów i praktykują je czarnoksiężnicy lub czarnoksiężniczki i to wcale nie w baśniowym znaczeniu tego słowa, lecz osoby specjalizujące się w czynieniu zła. Przy okazji mała dygresja, jeśli zajmujesz się magią opisaną w tej książce, nie pozwalaj nazywać siebie czarnoksiężnikiem lub czarownicą. Tobie przysługuje tytuł wiedźmy, czyli kobiety wiedzącej lub maga, czyli mężczyzny zajmującego się magią pozytywną. Natomiast jeśli podejrzewasz, że Twoja osoba stała się obiektem takich czarnych praktyk, oczywiście wypróbuj podane tu rytuały oczyszczające i ochronne, ale nie zdziw się, że mogą okazać się zbyt wolne w swoim działaniu czy za mało skuteczne w Twoim odczuciu. W takim wypadku zwróć się do wykwalifikowanego, sprawdzonego i pewnego egzorcysty, najlepiej księdza lub nauczyciela duchowego. Przejdźmy teraz do poszczególnych rytuałów ochronnych.

Rytuał ten stosujemy w celu oczyszczenia swego ciała fizycznego i ciał subtelnych z negatywnej energii. Wykonujemy go wtedy, gdy czujemy taką potrzebę bądź, gdy wymaga tego sytuacja. Najodpowiedniejszą porą doby jest wczesny poranek lub zmierzch. Potrzebne tutaj będą: trzy niebieskie świece, trzy fioletowe, pięć identycznych świeczników (mogą to być też talerzyki lub podstawki pod filiżanki), olejek aloesowy, własna fotografia. Na początku należy namaścić każdą ze świec olejkiem i nadać im moc poprzez wypowiedzenie (głośno lub w myślach) następującej inwokacji:

„Naładowuję cię siłami ognia, wody, powietrza i ziemi, naładowuję cię siłami Wschodu, Południa, Zachodu i Północy, naładowuję cię siłami prawości, miłości, mądrości i stałości. Oczyść mnie ze zła wszelkiego i chroń ode złego.

Niech tak się stanie!” Następnie wstaw świece do świeczników lub podstawek, tak by utworzyły krąg. Zadbaj o to, by świece były ustawione naprzemiennie pod względem koloru, tak aby dwie w takim samym kolorze nie sąsiadowały ze sobą. W środku tego kręgu umieść swoją fotografię. Teraz zapal świece zaczynając od niebieskiej.

Świece muszą dopalić się do końca, choć Ty nie musisz być przez cały czas obecny, o ile zadbałeś o bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Po zakończeniu rytuału fotografię umieść w bezpiecznym, niewidocznym miejscu.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.