Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na spawcza? Kurs edukacyjny!

UMYSŁ JAKO CUDOWNY UZDROWICIEL

Mieszkańcy małej wyspy w archipelagu Fidżi uważali się kiedyś za jedynych ludzi zdolnych do chodzenia boso po rozpalonych węglach. Obecnie sztuka ta jest powszechnie uznana za możliwą i względnie łatwą do wykonania. Wykonywało ją i wykonuje tysiące ludzi reprezentujących najrozmaitsze dziedziny życia, różne wykształcenie, różne rasy i kultury. Na niektórych kursach, w celu podbudowania samooceny słuchaczy, w czasie jednego dnia uczy się ich chodzenia po rozpalonym węglu. Wymaga to wprowadzenia uczestników w pewien rodzaj hipnozy.

Co dzieje się w czasie chodzenia po rozpalonym węglu? W jaki sposób określony stan umysłu chroni skórę stóp przed oparzeniem? W przypadku tego fenomenu wydaje się, że złamane są prawa fizyczne i nauka nie daje na to wytłumaczenia. Jedyną możliwą odpowiedzią jest fakt, że umysł zdolny jest do zmiany struktury molekularnej ciała ludzkiego.

Olga Worrall, znana z fenomenalnych zdolności bioenergoterapeutycznych, była w stanie zmienić profil spektroskopowy wody (analiza molekularna kolorów) trzymając w rękach jej próbki przez 20 do 30 minut. To doświadczenie sugeruje, że następowały zmiany w strukturze molekularnej wody. Ponieważ nasze ciało składa się

Informacje pochodzą z Drugiego Światowego Kongresu Psychotronicznego w Monte Carlo w 1975 roku, gdzie wyniki tych doświadczeń były dyskutowane. w 70%-80% z wody, w kontekście tego przykładu nietrudno zrozumieć, że martwa komórka może rzeczywiście przez taki kontakt zmienić się w komórkę żywą.

W tej chwili na wiele pytań po prostu nie ma jeszcze odpowiedzi. Jaką rolę gra energia w takich transformacjach? W jaki sposób umysł kieruje energią? Jaką rolę odgrywa wiara, religia, modlitwa? Czy wchodzą w grę inne czynniki, o których jeszcze nie wiemy? Czy powinniśmy po prostu „robić swoją robotę” i pozwalać, aby ludzie uważali to za cud?

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.