Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu na spawcza? Kurs edukacyjny!

Właściwości umysłu

Właściwości umysłu mogą być użyte w celu pozbycia się drobnych kłopotów zdrowotnych takich jak: zaziębienia, bóle głowy, czy dolegliwości i bólów o charakterze przewlekłym. Mogą być też użyte do leczenia tak poważnych chorób jak rak, jeżeli wiemy jak je należy wykorzystać. W takim wypadku konieczne jest, oczywiście, współdziałanie z lekarzem specjalistą. Możliwe jest również użycie właściwości naszego umysłu do udzielenia pomocy ludziom, którzy jej potrzebują – na odległość i bez ich wiedzy.

Brzmi to nieprawdopodobnie? Są to jednak fakty sprawdzone naukowo! Nauka potwierdza już teraz, że nasz umysł jest w stanie dokonać projekcji pewnych form energii i powodować zmiany w materii. Niedawno, w laboratorium w Teksasie, uczestnicy doświadczeń mogli zwiększać lub zmniejszać przewodnictwo elektryczne skóry u osób, znajdujących się w innym pomieszczeniu, w odległości ponad 20 metrów. W dodatku byli to zwyczajni, reprezentujący różne zawody ludzie, a nie osoby specjalnie wy- trenowane.

W laboratorium Fundacji Backstera w San Diego, w Kalifornii, badacze zademonstrowali (w obecności współautora książki – Roberta Stone), że myśl ludzka może spowodować zmiany wewnątrzkomórkowe u człowieka znajdującego się w przeciwległym kącie pokoju.

Doświadczenia takie dowodzą, że ty i twoi przyjaciele możecie żyć dłużej, szczęśliwiej i zdrowiej, jeżeli wiecie w jaki sposób możecie kierować własnymi umysłami. Można się tego nauczyć właśnie z tej książki. Miliony absolwentów kursów metody Silvy w 94 krajach świata są w stanie zaangażować własne umysły nie tylko w utrzymanie czy poprawę stanu własnego zdrowia, ale również w kontrolę intuicji, poprawę poziomu inteligencji oraz zwiększenie zdolności twórczych i umiejętności rozwiązywania problemów. W tej książce znajdziecie wszystkie informacje, które mogą być potrzebne do praktycznego zastosowania metody Silvy w celu poprawy własnego zdrowia oraz udzielenia pomocy rodzinie i przyjaciołom.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.